fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj rasmus iii – bílá/šedá/dub artisan

Tento velmi oblíbený kus Dětský pokoj rasmus iii - bílá/šedá/dub od značky s dlouholetou historií MB snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce za outletovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 26 322 Kč.
Dětský pokoj rasmus iii - bílá/šedá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
26 322
Popis produktu

Pokud plánujete vybavit dětský nebo studentský pokoj moderním a praktickým nábytkem, máme pro vás kolekci Rasmus. Už na první pohled osloví svým designem a barevnou kombinací. Moderní provedení v neutrálních barvách se hodí do dívčích i chlapeckých pokojů. Díky možnosti výběru jednotlivých dílů, lze pokoj seskládat podle představ. Na výrobu nábytku je použito lamino o tloušťce 16mm v kombinaci barev bílá a šedá společně s dekorem dřeva dub artisan. Co jistě oceníte je umístění vyšších nohou, díky kterým je prostor vzdušný a je lepší dostupnost při úklidu. Úchytky jsou drobné, čtvercového tvaru, ve světlé barvě.

 

Nabízená sestava dětského pokoje zahrnuje tyto prvky:

– šatní skříň 2D (80x190x50cm – š,v,h)

– psací stůl (125x76x55cm – š,v,h)

– dvéřová skříň s regálem (45x190x40cm – š,v,h)

– skříň 1D se šuplíky (45x190x40cm – š,v,h)

– závěsná skříňka (125x30x25cm – š,v,h)

– šuplíková komoda (90x90x40cm – š,v,h)

 

Šatní skříň nabízí dostatečný úložný prostor, kde můžete pohodlně umístit jak drobné oblečení, tak bundy, kabáty nebo jiné potřeby. Uvnitř má úzkou policovou část a prostor s tyčí na šaty a dlouhou horní policí. Ve spodní části skříně je šuplík na drobné oblečení. Psací stůl je rovný a jeho součástí je skříňka se šuplíkem a otevřený odkládací prostor. Pro umístění knih a školních potřeb je vhodná dvéřová skříň nebo šuplíková komoda. Nad psací stůl je praktické umístit závěsnou skříňku a využít tak další odkládací prostor.

 

Zalíbila se vám kolekce Rasmus? Pokud máte rádi vzdušný a moderní styl nábytku, můžeme vám tuto kolekci jedině doporučit. Ostatní díly nábytku Rasmus naleznete v souvisejících produktech.