fofr-nabytek.cz

Psací stůl rasmus – bílá/šedá/dub artisan

Akční kousek Psací stůl rasmus - od této skvělé značky MB máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 4 171 Kč.
Psací stůl rasmus - bílá/šedá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
4 171
Popis produktu

Pokud plánujete vybavit dětský nebo studentský pokoj moderním a praktickým nábytkem, máme pro vás kolekci Rasmus. Už na první pohled osloví svým designem a barevnou kombinací. Díky možnosti výběru jednotlivých dílů lze pokoj seskládat podle představ. Na výrobu nábytku je použito lamino o tloušťce 16mm v kombinaci barev bílá a šedá společně s dekorem dřeva dub artisan. Hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození. Co jistě oceníte je umístění vyšších dubových nohou, díky kterým je prostor vzdušný a je lepší dostupnost při úklidu. Úchytky jsou drobné, čtvercového tvaru, ve světlé barvě. Moderní provedení v neutrálních barvách se hodí do dívčích i chlapeckých pokojů. Co by v dětském pokoji nemělo chybět je psací stůl, který je důležitým prvkem pro přípravu úkolů do školy. PC stůl z kolekce Rasmus je rovný a jeho součástí je šuplík, pod kterým je malá skříňka. Také malý otevřený prostor nad šuplíkem, lze využít pro odložení knihy nebo jiných pomůcek. Na horní desku lze pohodlně umístit notebook, lampičku a nebo učebnice.

V kombinaci s postelí, komodou a dalšími prvky z této kolekce, vytvoříte krásnou a vzdušnou sestavu.

 

Zalíbila se vám kolekce Rasmus? Pokud máte rádi vzdušný a moderní styl nábytku, můžeme vám tuto kolekci jedině doporučit. Ostatní díly nábytku Rasmus naleznete v souvisejících produktech.