fofr-nabytek.cz

Patrová postel se skříní moli 20 – bílý lux/žlutá

Unikátní a oblíbený kousek Patrová postel se skříní od známé značky MB je k sehnání na našich stránkách teď právě za skvělou cenu! Zrovna teď v akci za 15 293 Kč.
Patrová postel se skříní moli 20 - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
15 293 16 098 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. 

Postel se vyrábí ve dvou barevných provedeních. Postel není možné poskládat v jiné variantě, než je na obrázku, tzn. žebřík je vždy vpravo.

Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Postel Moli se dodává bez matrace, s roštem (pevná deska). Ložná plocha postele je 90x200cm. 

 

K posteli doporučujeme zakoupení matrace Odette 90x200cm, která se doporučuje do dětských a studentských postelí. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli.  Patrová postel Moli má malou skříň, psací stůl, police a horní lůžko opatřené bezpečnostní zábranou.