fofr-nabytek.cz

Dětský regál twin – bílá/zelená

Hodně žádaný produkt Dětský regál twin - od naší známé značky BF můžete koupit právě teď v naší nabídce extra výhodně! Momentálně v akci za 1 652 Kč.
Dětský regál twin - bílá/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
1 652 3 670 Kč Sleva -54%

Moderní a líbivá kolekce dětského nábytku Twin je vhodná pro vybavení dívčích nebo chlapeckých pokojů. Regál Twin je vyrobený z kvalitního lamina, kde korpusy nábytku jsou v bílé barvě a zdobné lišty po obvodu v zelené barvě. Regál je vysoký, policový a vespod má vyklápěcí dvířka. Může sloužit jako knihovna, která by v dětském pokoji neměla chybět. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky o síle 16mm a jsou potažené PVC fólií. Jednotlivé díly nábytku jsou opatřeny ABS hranou, která se používá hlavně u více namáhaného nábytku a zároveň nábytek zpevňuje. Nábytek se dodává v demontu. Díky barevné kombinaci je dětský pokoj pestřejší a hleďavější. 

 

Sestava dětského pokoje Twin je originální. Barevná kombinace a provedení zvýrazňují jednotlivé díly sestavy a děti se v něm budou cítit příjemně a spokojeně.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete všechny prvky sestavy Twin, které můžete objednávat samostatně a vybavit jak dívčí, tak chlapecký pokoj elegantně, vkusně a podle vašich představ.