fofr-nabytek.cz

Psací stůl barney – dub/šedá/bílá

Ve slevě výrobek Psací stůl barney - od značky se zárukou kvality MB jednoduše můžete získat právě nyní za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 3 456 Kč.
Psací stůl barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
3 456
Popis produktu

Psací stůl je základem každého studentského pokoje. Chceme-li zajistit dětem kvalitní vzdělání, je zapotřebí vytvořit i doma stabilní zázemí k psaní domácích úloh, tvorbě referátů a přípravě na písemné práce. Studentský stůl Barney je správnou volbou. Disponuje dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem. Pod pracovní deskou najdeme otevřenou širokou polici. V levé části stolu najdeme ještě pojízdnou zásuvku a uzavíratelnou skříňku. Vše spojuje kombinace dubu biscuit, bílé barvy a imitace šedého kamene, která nastolí uklidňující atmosféru potřebnou k učení.

 

Stůl je vyroben z lamina o tloušťce 16mm a disponuje upravenými ABS hranami, které zajistí čistý nerušený moderní design. Úložný prostor stolu je podložen čtyřmi nohami v šedé barvě, které zajistí jeho vzdušnost. Studentský stůl můžete doplnit i o ostatní nábytek z kolekce Barney. Doporučujeme například přikoupit závěsnou polici Barney, která jej skvěle doplní.

 

Rozměry psacího stolu Barney jsou 125x76x55cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Barney naleznete níže v souvisejících produktech.