fofr-nabytek.cz

Obývací set ii otis – dub/bílá

Často hledaný výrobek Obývací set ii otis od této skvělé značky MB můžete koupit právě teď u nás opravdu výhodně! Cena od 8 826 Kč.
Obývací set ii otis - dub/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
8 826 11 033 Kč Sleva -20%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující bílou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji klidnou atmosféru domova. Sestava se skládá z televizního stolku a vysoké komody. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Televizní stolek Otis disponuje uzavřenou skříňkou a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky.

 

Vysoká komoda I Otis disponuje třemi uzavíratelnými skříňkami, kam uschováte veškeré sezónní dekorace, knihy či deskové hry. Za prosklenou část dvířek se hodí umístit například menší rostlinky, které celou místnost oživí a obohatí ji o přírodní vzhled. Prosklení dvířek dokáže celou místnost opticky zvětšit a prosvětlit. Můžete dokoupit také doplňkové LED osvětlení prosklené police. Naleznete jej níže v souvisejících produktech.

 

Obývací set II Otis se skládá z těchto prvků:

Televizní stolek Otis – 120x49x50cm (š, v, h)
Vysoká komoda I Otis – 90x164x40cm (š, v, h)