fofr-nabytek.cz

Obývací pokoj ii otis – dub/černá

Tento unikátní výrobek Obývací pokoj ii otis od přední značky MB máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách v bezva akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 22 834 Kč.
Obývací pokoj ii otis - dub/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
22 834 28 542 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující černou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji hřejivou atmosféru domova. Sestavou nábytku vybavíte celý obývací pokoj najednou. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Do vysoké skříně Otis pohodlně uschováte všechny potřebné předměty. Na výběr budete mít ze tří uzavřených skříněk a využít můžete také prosklenou poličku. Díky čtyřem nožkám, na nichž skříň leží, oceníte snadnou údržbu a vzdušnost nábytku. Ke skříni je možno přikoupit a nainstalovat LED osvětlení prosklené části, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Široká komoda Otis nabízí uživatelům objemný a zároveň variabilní úložný prostor. Veškeré předměty pojmou dvě uzavíratelné skříňky po stranách a čtyři pojízdné zásuvky uprostřed komody. Široká horní deska tvoří dostatek místa pro dekorační předměty či květiny, které dodají místnosti i nábytku přírodní vzhled.

 

Vysoká komoda I Otis disponuje třemi uzavíratelnými skříňkami. Za prosklenou část dvířek se hodí umístit například fotografie. Prosklení dvířek dokáže celou místnost opticky zvětšit a prosvětlit. Můžete si také dokoupit LED osvětlení prosklené části. Najdete jej níže v souvisejících produktech. 

 

Televizní stolek Otis disponuje uzavřenou skříňkou a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky.

 

Závěsná police Otis ideálně doplní obývací stěnu. Na dostatečně širokou polici můžete odložit například dekorační předměty, knihy či květiny. Zelená barva rostlin skvěle doplní již použitou kombinaci barev a dodá polici nádech přírody. Na pravé straně najdete uzavřenou skříňku, kam můžete uschovat i oku méně lahodící předměty.

 

Konferenční stolek Otis nabízí jednoduché, byť velmi elegantní provedení. Kromě široké vrchní desky oceníte zajisté i objemný odkládací prostor, který je tvořen prostornými poličkami pod vrchní deskou. Sem si můžete odložit například všechny ovladače, televizní program nebo oblíbenou knížku. Nábytek si můžete zakoupit i jednotlivě a poskládat si set svých snů.

 

Obývací pokoj II Otis se skládá z těchto púrvků:

Vysoká skříň Otis – 60x194x40cm (š, v, h)
Široká komoda Otis – 140x89x40cm (š, v, h)
Vysoká komoda I Otis – 90x164x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Otis – 120x49x50cm (š, v, h)
Závěsná police Otis – 110x30x25cm (š, v, h)
Konferenční stolek Otis – 90x39x70cm (š, v, h)