fofr-nabytek.cz

Psací stůl ballerina s nástavcem – bílá

Hodně oblíbený výrobek Psací stůl ballerina s od značky CLK můžete nakoupit na našich stránkách teď extra se slevou. Nyní lze objednat jen za 9 566 Kč.
Psací stůl ballerina s nástavcem - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 566 10 629 Kč Sleva -10%

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Zásuvkový psací stůl Ballerina je navržen tak, aby našim zákazníkům poskytoval pohodlné pracovní prostředí. Díky pravostrannému bloku se třemi zásuvkami a širokou zásuvkou pod pracovní deskou, nabízí stále organizovanější úložiště. Kolejnice v zásuvkách poskytují díky integrovaným zpomalovačům dojezdu tiché a bezpečné používání. Jako další úložný prostor je k dispozici spodní police, kde můžete ukládat knihy či poznámkové bloky. Na levé straně produktu je kovový věšák, na který si můžete zavěsit tašku. 

 

Nástavec nad stolem přináší do pracovní části pokoje další bonus. Díky 5 malým otevřeným výklenkům je pracovní prostředí organizovanější. Matný bílý plastový držák pod nimi pomáhá ukládat drobné kancelářské potřeby. Na horní širokou polici si pak můžete vystavit oblíbené dekorace a knihy. Kombinace použitých materiálů, jako je kvalitní lamino a MDF, potěší nejednu hospodyňku, neboť zajišťuje velmi snadnou údržbu a dobrou odolnost. Vaši pozornosti jistě neunikne ručně malovaný polyesterový květinový doplněk, který samozřejmě nemá žádné negativní účinky na zdraví spotřebitele. 

 

Rozměry zásuvkového psacího stolu s nástavcem Ballerina jsou 138x138x62cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.