fofr-nabytek.cz

Houpací kolébka jasper 45x90cm – buk/modrá

Tento skvělý produkt Houpací kolébka jasper 45x90cm od společnosti s výborným jménem CLK máte možnost sehnat momentálně pořád výhodně. Nyní můžete mít za 4 642 Kč.
Houpací kolébka jasper 45x90cm - buk/modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 642

Kolébky jsou hojně využívány již po několik generací a i v dnešní době jsou tradičním dětským nábytkem. Díky kolébce mají rodiče miminko stále na očích a oproti postýlce má pro miminko ideální velikost. Kolébky jsou totiž menší, než postýlky a novorozenec se v nich bude cítit bezpečněji a pohodlněji. Dětská kolébka Jasper je vhodná pro miminka od narození do cca 6 měsíců. Kolébka má dřevěnou konstrukci z bukového dřeva a potah ze 100% bavlny. Potah je v příjemné modré barvě s jemným motivem hvězd. Ke kolébce je praktický kapsář na drobnosti, který je možné použít na obě strany.

 

V ceně je zahrnuta pěnová matrace o výšce 4cm. Vnitřní rozměr lůžka pro miminko je 40x80cm. Kolébka najde místo v pokoji holčičky i chlapečka. Od chvíle, kdy dítě začne klečet na nohou, sedět nebo se snaží postavit, není kolébka vhodná pro další používání. Rozměry kolébky Jasper jsou 71x96x75cm (š, h, v).

 

V souvisejících produktech níže najdete další tipy na nábytek do pokoje pro miminko.