fofr-nabytek.cz

Prosklená vitrína rea denisa up 009 – dub bardolino

Hodně prodávaný produkt Prosklená vitrína rea denisa up 009 značky DRE jde získat na našich stránkách skutečně levně! Produkt koupíte teď u nás za 5 264 Kč.
Prosklená vitrína rea denisa up 009 - dub bardolino
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
5 264

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Vitrína REA Denisa Up 009 v odstínu dub bardolino se v základu skládá ze 3 zásuvek, laminovaných polic a čirého skla. Je vyrobená z laminované desky a hloubce 16 mm, ABS hrany mají 0,5 mm. Hodí se do každého obývacího pokoje. Úchytky zásuvek jsou kovové. Stojí na 2 cm vysokých plastových nožičkách. K vitríně si navíc můžete dokoupit 2 ks skleněných poliček s LED osvětlením (2 klipy.) Rozměry této skříňky jsou: 184,5x50x40cm (v,š,h.) Podobné produkty najdete v kategorii Prosklené vitríny.

 

Ostatní prvky moderní kolekce DENISA Up najdete níže společně s dalším souvisejícím zbožím.