fofr-nabytek.cz

Prosklená komoda rea amy 10 – graphite

Tento exkluzivní kus Prosklená komoda rea amy 10 od značky se zárukou kvality DRE snadno pořídíte nyní v bezva akci. Zrovna teď v akci za 9 087 Kč.
Prosklená komoda rea amy 10 - graphite
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
9 087

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda REA Amy 10 v odstínu graphite má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Skládá se z 2 prosklených dveří a 4 zásuvek. Vnitřek komody je znázorněn na perokresbě. Rozměry komody jsou: 90x135x40cm (v,š,h.) Barvu lišt (B+ H (3 ks) + J(2ks)) si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Můžete si přikoupit LED osvětlení na police. Podobné zboží najdete v sekci Moderní komody.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.