fofr-nabytek.cz

Široká komoda rea amy 8 – navarra

Hodně prodávaný produkt Široká komoda rea amy 8 od značky DRE jednoduše můžete pořídit zde za výhodné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 6 449 Kč.
Široká komoda rea amy 8 - navarra
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
6 449

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody i skříňky mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda REA Amy 8 v odstínu navarra má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, dvířka 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Skládá se ze 2 dvířek, polic a 4 zásuvek. Rozměry komody jsou: 90x135x40cm (v,š,h.) Barvu lišt (B+ H (3 ks) + J) si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě. Podobné zboží najdete v sekci Kombinované komody.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.