fofr-nabytek.cz

Přírodní pružinová matrace jana

Neodolatelný produkt Přírodní pružinová matrace od populárního výrobce Nábytek Harmonia máte možnost najít v naší aktuální nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte za 13 830 Kč.
Přírodní pružinová matrace jana

Přírodní materiály dodávají matraci Jana specifické vlastnosti. Ovčí a velbloudí vlna fungují jako regulátor teploty, díky absorpci, případně uvolňování vlhkosti dokáží v létě chladit a v zimně hřát. Koňská žíně dokáže pojmout velké množství vlhkosti aniž by to bylo při doteku znát. Tuto vlhkost opět uvolní, když zrovna neležíte. Latexová vrstva působí navíc antibakteriálně, neboť přírodní latex vytváří nevhodné prostředí pro život roztočů. Všechny tyto vrstvy jsou mimořádně prodyšné, což poznáte při ležení na příjemném suchém povrchu.

Použité materiály jsou 100% rostlinného či živočišného původu a proto své specifické aroma, které mohou někteří jedinci vnímat citlivěji, ale někteří jej vůbec nezaregistrují. Specifické aroma není závadou a časem se vytrácí. Přírodní vrstvy také nejsou tak elastické jako pěny, proto se může stát, že dojde k mírnému „zvlnění“ povrchu matrace po použití, které v řádu desítek minut zmizí – materiály se vrátí do původního stavu.

komfortní pěti-zónové taštičkové jádro 770 ks pružinek
velmi kvalitní latex s vyšší gramáží – 80 kg/m3
zimní a letní strana
přírodní vrstvy udržují optimální mikroklima
snímatelný, pratelný potah
měkčí pružinové jádro

 

Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Matrace je vhodná na laťový rošt COMPACT nebo pevnou podložku.

 

 

POTAH SILVER

Potah s stříbrem je vyroben polyesteru a viskózy – lyocell. Lyocell se na dotek podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Vyniká mimořádnou absorpční schopností a lehkostí. Ionty stříbra aktivně působí proti bakteriím.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.