fofr-nabytek.cz

Latexová matrace klára 15

Zajímavý výrobek Latexová matrace klára od dodavatele s dobrým jménem HA jednoduše můžete najít v naší online nabídce levně. Nyní pořídíte za 9 890 Kč.
Latexová matrace klára 15
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
9 890

Matrace „královské třídy“ v klasické výšce pro všechny, kteří chtějí pohodlí, termoregulaci a extrémní odolnost a nemohou z jakýchkoliv důvodů použít vysoké (latexové) matrace (např. Spirit).

 

LATEX MONOBLOK:

100% Latex, 100% pohodlí. Pružný, takřka nezničitelný latex je vyroben z 1 kusu s použitím přírodních surovin. Ortopedické 5- zónové (anatomické) jádro s vysokou objemovou hmotností 60 kg/m3 s vyztuženou pánevní zónou. Dokonalé pohodlí, vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti a kopírování křivek těla. Potah Thermo (60 °C). Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

ŠETRNOST A POHODLÍ:

Ramenní zóny (změkčující profilace) uvolňují rameno při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní klouby, čímž napomáhají zamezit „přeležení ramene“. Profilace zároveň funguje jako II. provzdušňovací stupeň již tak prodyšné matrace. Oblíbená česká matrace Tropico s lety prověřenou konstrukcí. 15 let úspěšně na trhu.

 

PARAMETRY:

V typických, a dokonce i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty – skvělá pro motorově polohovatelné lamelové rošty!
Doporučená maximální nosnost do 130 kg
Výška matrace 15cm
Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace
Testováno 80.000x
Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny
Vyrobeno v Česku
Jádro monoblok z 1 kusu
Mechanicky testováno, zdravotně nezávadné materiály
Ergonomicky testováno
Termoregulace, bez lepidel

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.