fofr-nabytek.cz

Postel s úložným prostorem caroline 180x200cm – bílá/černá

Oblíbený a kvalitní produkt Postel s úložným prostorem caroline 180x200cm od populárního výrobce LB naleznete na našich stránkách téměř zdarma. Nabídky od 12 463 Kč.
Postel s úložným prostorem caroline 180x200cm - bílá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
12 463 13 848 Kč Sleva -10%
Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

V kolekci najdete postel Caroline, která svým jednoduchým a přesto elegantním stylem zaujme nejednoho nocležníka. Je vyrobena z lamina v bílém odstínu a jejím výrazným prvkem je vyšší čelo. Po obvodu bočních desek a čela je tmavý dekorační pruh, který zvýrazňuje charakter postele. Součástí postele je rošt s úložným prostorem, matraci je však nutné dokoupit. Úložný box je v bílém laminu a má zvedací mechanismus. 

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Caroline najdete níže v souvisejících produktech.