fofr-nabytek.cz

Knihovna betty – bílá/růžová

Akční výrobek Knihovna betty - bílá/růžová od společnosti s úžasnou pověstí CLK lze sehnat momentálně na našich stránkách se slevou. Akční ceny od 3 297 Kč.
Knihovna betty - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 297

Knihy by měly zaujímat místo v každé domácnosti. Dnešní trh zboží nabízí nespočet žánrů knih. Od pohádek pro nejmenší, přes poezii a romány až po odborné knihy. Všechny knihy by rozhodně měly mít vlastní místo, které jim poskytne právě knihovna. Úložný prostor knihovny Betty najdete v podobě polic a dvířek, za kterými se nachází jedna police.

 

Design knihovny se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými růžovými detaily je knihovna lehce kombinovatelná a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Knihovna působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Knihovna Betty je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry knihovny Betty jsou 70x34x188cm (š, h, v). Růžové detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.