fofr-nabytek.cz

Obývací stěna s osvětlením sarun – dub šedý/bílá

Hodně oblíbený kus Obývací stěna s osvětlením od společnosti s předním postavením na trhu FI získáte u nás právě pořád výhodně. Nabídky již od 8 637 Kč.
Obývací stěna s osvětlením sarun - dub šedý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
8 637

Obývací stěna Sarun je vyrobená z moderního lamina v dekoru dub šedý, jehož dominance je umocněna volbou širokého předního rámu, jenž se snoubí s čistotou a nevinností bílé barvy, kterou nalezneme na všech dvířkách. Hrany nábytku jsou začištěny melaminem a plochy opatřeny vrstvou HDF 3mm pro ještě lepší odolnost proti poškození a snadnou údržbu. Stěna nabízí dostatek prostoru pro vystavení všech vašich oblíbených dekorací, audiovizuálních zařízení i herních konzolí. Symetrická kompozice otevřených, uzavřených a prosklených polic, zvlášť přispívá k praktické využitelnosti. Zajímá-li vás vnitřní rozměr prostoru za televizí, pak vězte, že je to krásných 123,5x94cm, doporučená velikost úhlopčíčky je potom 50″.

 

Horní prostorná police snadno pojme výběr oblíbených knih, vázičky, rámečky s fotografiemi a další dekorace, zrovna jako otevřené police po levé straně. Pod televizí bychom nalezli bílá výklopná dvířka, za kterými již není prostor dále rozdělen. Vedle nich jsou dvě otevřené police, děleny poličkou z lamina v dřevěném dekoru. Zadní strana nabízí praktický otvor pro vedení elektrických kabelů. Pravá část obývací stěny je vysoká vitrína, která má jedny celoplošné dvířka, skládající se z tvrzeného skla 4mm s předvrtanými otvory a dvou bílých částí. Tato dvířka se vám budou snadno otvírat díky štíhlé šedé úchytkce uprostřed. Vnitřní skleněné police, taktéž z tvrzeného skla, mají tloušťku 6mm. Součástí obývací stěny je také kování a LED osvětlení skleněných polic.

 

Rozměry obývací stěny Sarun jsou 204×174,5x35cm (š, v, h)

 

Další inspiraci pro vybavení obývacího pokoje nalznete v souvisejících produktech níže.