fofr-nabytek.cz

Moderní obývací sestava s osvětlením aksel – bílá/dub černý

Ve slevě tento výrobek Moderní obývací sestava s s osvědčenou značkou FI máte možnost dostat tady teď právě skutečně výhodně! Akční ceny již od 11 034 Kč.
Moderní obývací sestava s osvětlením aksel - bílá/dub černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
11 034

Moderní obývací pokoj si žádá netradiční obývací stěnu. Bílý nábytek ve vysokém lesku krásně prosvětlí místnost, a díky černému dřevu získá váš obývací pokoj nový, futuristický vzhled. Moderní obývací sestava Aksel se skládá ze tří segmentů. Televizního stolku, který je nepřehlédnutelný díky zešikmeným výklopným dvířkám, praktické komody s prosklením a horní závěsné police, která je spojená s vitrínou. Do této sestavy doporučujeme umístit televizi s úhlopříčkou 50″. Nábytek je vyrobený z bílého lamina a lamina v dekoru dub černý, v obou případech se jedná o tloušťku materiálu 16mm.

 

Přední plochy nábytku jsou vyrobené z MDF desky a obohacené o 3D folii s vysokým leskem. Hrany jsou začištěné ABS. Nábytek stojí na nízkých nožkách, což přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti. Přední sklo o tloušťce 4mm má předvrtané otvory, je tvzené a z části barvené do černa. Komoda i vitrína obsahují vždy dvě police, z nichž jedna je z lamina v dekoru černý dub, druhá pak z tvrzeného skla o tloušťce 6mm. Kování je součástí balení. Každou ze skleněných polic doplníte LED světlem, které je součástí setu, a obývací sestava bude působit skutečně velmi moderně, až futuristicky.

 

Rozměry moderní obývací sestavy Aksel, v případě rozmístění produktů jako na fotografii, jsou 245,5x180x41,5cm (š, v, h)

 

Další tipy pro nábytek do obývacího pokoje a ostatní související produkty naleznete níže.