fofr-nabytek.cz

Noční stolek budoni – bílá/dub artisan

Nový kousek Noční stolek budoni - od top výrobce FI snadno seženete v aktuální nabídce za báječnou cenu! Právě teď za cenu 4 421 Kč.
Noční stolek budoni - bílá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
4 421

Dokonale vybavená oáza klidu – představujeme kolekci Budoni, luxusní nábytek, který propojuje moderní design s klasickými prvky, vytvářejíc tak dokonalou rovnováhu mezi současností a tradicí. Jedná se o nábytek v lesku, kdy jsou čela dveří a zásuvek pokryty bílým sklem. Tento detail přidává na výjimečnosti a působí luxusně a elegantně. Budete tak mít doma nejen funkční nábytek, ale také designovou bombu. Některé kusy nábytku jsou navíc opatřeny stylovým LED osvětlením, které vytváří útulnou a relaxační atmosféru.

 

Znáte to… Jste unavení, chcete jít spát, ale nevíte, kam s těmi všemi věcmi, co máte právě u sebe. Dostáváte se tak do prekérní situace, protože odkládat všechny nezbytnosti na zem se Vám zrovna dvakrát nechce a nejbližší komoda je od pohodlné postele příliš daleko. Tento problém ale lehce vyřešíte díky nočnímu stolku, který je opatřen 2 zásuvkami. Jejich čela jsou pokryta bílým sklem, což vytváří lesklý finiš. Navíc je na praktických vysokých nožkách, které svou barvou ladí s profilovými úchytkami.

 

Rozměry nočního stolku Budoni jsou 55x49x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Budoni naleznete níže v souvisejících produktech.