fofr-nabytek.cz

Televizní stolek drago – beton/bílá

Unikátní výrobek Televizní stolek drago - od značky s dlouholetou tradicí FI je k získání momentálně na webu za výhodné peníze! Akční cena již od 4 161 Kč.
Televizní stolek drago - beton/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
4 161

Říkáte si, nač kupovat celou stěnu, když si vystačíte jen s televizním stolkem? Souhlasíme s vámi. Pro milovníky minialismu a čistých linií není potřeba více. Televizní stolek Drago je pro vaši televizi ideálním společníkem. Kjeho výrobě bylo použito moderní lamino o tloušťce 16mm, hraněné melaminem, posilněné HDF 3mm, a nechybí ani ABS hrany. Přední strany nábytku, čili dvířka jsou z MDF desky potažené bílou foliií ve vysokém lesku. Úložný prostor je řešený velmi zajímavě.

 

Pod prostornou horní deskou v dekoru betonu se nechází otevřená police. Tato má v zadní části otevřený otvor, kudy lze v případě potřeby protáhnout kabely od vašich elektronických přístrojů do elektrické zásuvky. Levá stana otevřené police je vertikálně přehrazená tvrzeným sklem o tloušťce 6mm. Pod otevřenou policí naleznete výklopná dvířka, za nimiž se skrývají dva odddělené prostory stejné velikosti. V pravé části televizního stolku Drago jsou dvířka zavěšená klasicky v pantech a prostor za nimi již není nijak dělený. Nábytek stojí na nízkých nožkách, což podporuje přirozenou cirkulaci vzduchu v místnosti. Veškeré kování je součástí balení.

 

Rozměry televizního stolku Drago jsou 160,5×44,5x40cm (š, v, h)

 

Další inspiraci pro zařízení obývacího pokoje naleznete v souvisejících produktech níže.