fofr-nabytek.cz

Nahřívací polštářek cherry small picolo – do mikrovlnky

Designový produkt Nahřívací polštářek cherry small picolo od přední značky Nábytek Harmonia máte možnost pořídit zrovna opravdu výhodně! Nyní získáte od 259 Kč.
Nahřívací polštářek cherry small picolo - do mikrovlnky

Popis
Stará švýcarská tradice ožívá v novodobém hřejivém polštářku Cherry. Hřejivé polštářky působí blahodárně při zdravotních potížích: uleví od bolestí břicha nebo zad, pomohou při menstruačních bolestech, pomáhají při ztuhlé šíji a prohřejí zátylek při bolestech hlavy. Za chladných dní oceníte jejich hřejivé kouzlo, které prohřeje studenou postel před spaním, zahřeje po zimní procházce a prokrví studené nohy večer u televize. Pecičky pomáhají napříč generacemi, od dětí až po jejich babičky.

 

CHERRY MINI – hřejivý polštářek Mini svou velikostí patří mezi ty menší, na jeho funkčnosti to však nic neubírá! Jeho velikost je předurčena na drobné bolesti – např. ucpané dutiny, bolesti zubů a otoky, vkládání do bot. Výborný na cesty.

100% přírodní produkt
Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Bavlněná textilie použitá na obal polštářku byla utkána speciálně pro toto využití, je velmi příjemná na dotek a zároveň dostatečně odolná pro dlouholeté využití.

Třešňové pecky
Pecky mají mimořádnou schopnost akumulovat a po překvapivě dlouhou dobu vyzařovat teplo. Jejich teplota se nikdy nesníží pod teplotu Vašeho těla a sypká náplň se přirozeně přizpůsobí tvarům lidského těla.

Nejen hřeje, ale i chladí
Pokud polštářek na několik hodin vložíte do mrazáku, získáte chladivý obklad, který najde své využití nejen v parných dnech, ale i celoročně při ošetření otoků, drobných popálenin, zvrtlých kotníků, modřin nebo boulí.

Praní v pračce – polštářky lze bez obav prát v pračce!

Ohřívání v mikrovlnné troubě: max 1,5min (700W)
Ohřívání v klasické troubě: max 8 min (max 1500C)
Nahřívání na kamnech nebo topení.

Rozměry polštářku jsou 13x26cm.