fofr-nabytek.cz

Nahřívací polštářek cherry mini do kapsy

Super produkt Nahřívací polštářek cherry mini od přední značky PE pohodlně získáte tady a teď výhodně! Výhodně za super cenu 89 Kč.
Nahřívací polštářek cherry mini do kapsy
Ověřit dostupnost »
Značka: PE
89

Popis
Stará švýcarská tradice ožívá v novodobém hřejivém polštářku Cherry. Hřejivé polštářky působí blahodárně při zdravotních potížích: uleví od bolestí břicha nebo zad, pomohou při menstruačních bolestech, pomáhají při ztuhlé šíji a prohřejí zátylek při bolestech hlavy. Za chladných dní oceníte jejich hřejivé kouzlo, které prohřeje studenou postel před spaním, zahřeje po zimní procházce a prokrví studené nohy večer u televize. Pecičky pomáhají napříč generacemi, od dětí až po jejich babičky.

 

CHERRY DO KAPSY – hřejivý minipytlík je trpaslíkem mezi nahřívacími polštářky, jeho velikost je navržena tak akorát do dlaně nebo do kapsy na zimních procházky. Pitou je praktickou alternativou ke gelovým polštářkům do kapsy.

 

100% přírodní produkt
Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Bavlněná textilie použitá na obal polštářku byla utkána speciálně pro toto využití, je velmi příjemná na dotek a zároveň dostatečně odolná pro dlouholeté využití.

 

Třešňové pecky
Pecky mají mimořádnou schopnost akumulovat a po překvapivě dlouhou dobu vyzařovat teplo. Jejich teplota se nikdy nesníží pod teplotu Vašeho těla a sypká náplň se přirozeně přizpůsobí tvarům lidského těla.

Nejen hřeje, ale i chladí
Pokud polštářek na několik hodin vložíte do mrazáku, získáte chladivý obklad, který najde své využití nejen v parných dnech, ale i celoročně při ošetření otoků, drobných popálenin, zvrtlých kotníků, modřin nebo boulí.

Praní v pračce – polštářky lze bez obav prát v pračce!

Ohřívání v mikrovlnné troubě: max 20 vteřin (700W)
Nahřívání na kamnech nebo topení.