fofr-nabytek.cz

Matrace orto 20 – 140 x 200 cm

Akční a ve slevě produkt Matrace orto 20 - 140 od našeho známého výrobce GR pořídíte aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 7 429 Kč.
Matrace orto 20 - 140 x 200 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: GR
7 429

Luxusní zdravotní, sendvičová matrace Orto – výška 20cm, kde lehací plochu matrace tvoří profilované desky z kvalitní vysoce elastické sedmizónové pěny o vyšší objemové hmotnosti. Každá deska má jinou tuhost. Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu, kde si uživatel může zvolit tvrdší anebo měkčí stranu matrace. Ložná plocha obou desek je profilována kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), masážních nopků (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Matrace je středně tvrdá matrace, proto  vyhovuje drtivě většině uživatelů. Matrace působí velmi pozitivně na celkovou regeneraci organizmu a tím se zvyšuje její užitná hodnota. Matrace je opatřena vysoce luxusním a kvalitním snímatelným a pratelným potahem na 40 °C, který je opatřen zipem pro lepší manipulaci. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky. Matrace je oboustranná, což zaručuje dlouhou životnost.

 

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.