fofr-nabytek.cz

Ložnice s osvětlením memphis – dub granson/grafit

Tento unikátní produkt Ložnice s osvětlením memphis - od výrobce BF snadno najdete momentálně trvale výhodně! Nabídky od 51 307 Kč.
Ložnice s osvětlením memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
51 307

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Ložnice Memphis se skládá z těchto prvků:

široká komoda – 149x85x39,5cm (š, v, h)
noční stolek (pravé otevírání) – 58×50,5×39,5cm (š, v, h)
noční stolek (levé otevírání) – 58×50,5×39,5cm (š, v, h)
šatní skříň s posuvnými dveřmi a osvětlením – 223×205,5x62cm (š, v, h)
postel s roštem a osvětlením – 170x100x220cm (š, v, h)

 

U postele Memphis je ložná plocha 160x200cm. Tato varianta postele je s roštem a úložným prostorem, kde pohodlně umístíte lůžkoviny a jiné bytové doplňky. Čelo postele je mírně zkosené a na jeho přední části jsou hnědé čalouněné opěrky. V prostřední části, po obvodu postele, je šedý pás lamina, který je typickým prvkem této kolekce. Součástí postele je osvětlení, které je umístěné po obvodu postele. Součástí postele není matrace. Tu můžete vybrat z naší nabídky v sekci „Matrace“, kde je široký výběr různých typů matrací.

Noční stolek Memphis můžete využít na umístění lampičky nebo odložení knihy. Součástí nočního stolku jsou dvířka, nad kterými je otevřený úložný prostor. Jeden noční stolek má otevírání dvířek na levou stranu a druhý stolek má otevírání dvířek na pravou stranu.

Kombinovaná komoda Memphis 3  je široká, má troje dvířka a tři šuplíky s kvalitními pojezdy a bezúchytkovým otevíráním. Uvnitř je komoda rozdělena na dva prostory, které mají polici. V prostoru otevírání dvířek, je umístěna šedá lišta z lamina, která dává kolekci osobitý vzhled. Nohy komody jsou plastové, výškově nenastavitelné. Nosnost vrchní desky komody je až do 20kg.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Memphis má dvoje plná dvířka a jedny zrcadlové dveře. Skříň je uvnitř vybavená tyčemi na šaty a policemi (viz foto). Nabízí dostatek úložného prostoru jak pro velké, tak malé oděvy. Na čelních plochách plných dveří jsou lišty v šedé barvě, které jsou typické pro tuto kolekci. Součástí šatní skříně je osvětlení.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.