fofr-nabytek.cz

Úzká skříň memphis – dub granson/grafit

Výjimečný výrobek Úzká skříň memphis - od výrobce se skvělou pověstí BF jde získat na našich stránkách nyní za super cenu. Akční ceny již od 5 960 Kč.
Úzká skříň memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
5 960

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Kolekce Memphis nabízí dvoudvéřovou šatní skříň, která je uvnitř vybavena policemi. Otevírání dvířek u skříně je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. Nohy skříně jsou plastové, bez možnosti výškového nastavení.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry skříně Memphis jsou: 58×193,5×39,5cm (š, v, h)