fofr-nabytek.cz

Ložnice catalina ii

Levný produkt Ložnice catalina ii od společnosti s předním postavením na trhu FI lze nakoupit na našich stránkách nyní za výborné peníze. V akci za cenu 35 463 Kč.
Ložnice catalina ii
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
35 463

Ložnice Catalina II se skládá z celočalouněné postele Camilla, skříně Catalina s posuvnými dveřmi, široké komody Rango se zásuvkami a 2 nočních stolků Rango se zásuvkami.

 

Krásná celočalouněná postel v moderním provedení vám díky svému vysokému čelu přináší extra pohodlí při čtení knihy před spaním, a také díky nohám přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti a snadnějšímu úklidu. Postel je celočalouněná a použitá látka v hořčicově žlutém odstínu nese označení PRIMO 48. Přední i zadní čelo je zdobeno svislým prošíváním. Tato varianta postele Camilla má černé nohy. Matrace ani rošt nejsou součástí, můžete si tedy po postele umístit svůj vlastní včetně matrací, popřípadě v doporučených produktech níže naleznete výběr nejvhodnějších variant k dokoupení. Výška umístění roštu je volitelná, a to 24,5-31,5cm od země. Bočnice je vysoká 43,5cm. Nosnost je 200kg. Úložný prostor není u této postele k dispozici. Středová část postele je zpevněná příčkou a podložená nožkami.

 

Pokud máte rádi nábytek v grafitovém odstínu, doporučujeme kolekci Catalina, která vás svým provedením nezklame a zútulní vaši domácnost. Už na první pohled zaujme svým provedením v šedém odstínu. Otevírání skříně je řešeno posuvnými dveřmi. Uvnitř je skříň rozdělena na dva prostory, z nichž jeden nabízí policovou část a druhý část s tyčí na šaty. Co je pro oba prostory totožné, je horní prostorná police. K šatní skříni doporučujeme zakoupení tlumiče tichého dojezdu, díky kterému je zavírání skříně plynulé. Skříň nabízí vše potřebné pro uložení kabátů, bund, košil a drobného oblečení.

 

Široká komoda Rango v šedé barvě je navržena tak, že díky využitelnému prostoru, který poskytuje 5 prostorných zásuvek, je jedním z prvků s velkou užitnou hodnotou. Horní 2 zásuvky jsou nižší než 3 dole umístěné zásuvky. Na zásuvkách jsou umístěny úchytky z černého plastu, které usnadňují manipulaci. Zásuvky jsou snadno dostupné díky možnosti plného výsuvu. Celá komoda je nesena černými, obdélníkovými nožkami z plastu. Díky svému vzhledu je komoda velmi snadno kombinovatelná s ostatním nábytkem a je nadčasovým kouskem, který snadno umístíte do ložnice, pro organizaci vašeho oblečení. Nemusíte se však bránit umístění například i pod televizi, kde se stane praktickým kouskem pro uložení příslušenství k TV. V neposlední řadě je nutno podotknou, že není třeba se bát použít ji třeba v předsíní, snadno s ní zavládne řád v jakékoli místnosti.

 

Noční stolek Rango v šedé barvě je inovativní model nočního stolku s praktickým designem. Tři pod sebou umístěné zásuvky s plným výsuvem nabízejí dostatek úložného pro věci, které potřebujete mít po ruce. Na zásuvkách jsou umístěny černé plastové úchytky, pro snadnou manipulaci. Celý stolek je posazen na stabilních nožkách z černého plastu. Stolek je funkční součástí ložnice a přispívá k estetice prostředí. Ať už si potřebujete cokoli odložit nebo diskrétně uložit, noční stolek Rango poslouží perfektně. A je jedno jestli jako noční stolek v ložnici nebo jako stolek odkládací v obýváku či předsíni.

 

Ložnice Catalina I se skládá z:

Manželská postel 160x200cm Camilla – žlutá/černé nohy – 193x110x214cm (š, v, h), ložná plocha je 160x200cm
Šatní skříň Catalina s posuvnými dveřmi – šedá – 179x210x62,5cm (š, v, h)
Široká komoda Rango – šedá – 90x95x40cm (š, v, h)
Noční stolek Rango – šedá – 45x63x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Camilla, Catalina a Rango najdete níže v souvisejících produktech.