fofr-nabytek.cz

Ložnice marat i

Tento vynikající produkt Ložnice marat i od výrobce s dlouholetou historií FI lze koupit v naší nabídce za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 47 901 Kč.
Ložnice marat i
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
47 901

Ložnice Marat I se skládá z moderní celočalouněné postele Camilla, skříně Marat s posuvnými dveřmi, zrcadlem a rámem s osvětlením, široké zásuvkové komody Rango v bílé barvě a 2 nočních stolků Rango se zásuvkami.

 

Krásná celočalouněná postel v moderním provedení vám díky svému vysokému čelu přináší extra pohodlí při čtení knihy před spaním, a také díky nohám přispívá k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti a snadnějšímu úklidu. Postel je celočalouněná a použitá látka v tmavě šedém odstínu nese označení SAWANA 05. Přední i zadní čelo je zdobeno svislým prošíváním. Tato varianta postele Camilla má černé nohy. Matrace ani rošt nejsou součástí, můžete si tedy po postele umístit svůj vlastní včetně matrací, popřípadě v doporučených produktech níže naleznete výběr nejvhodnějších variant k dokoupení. Výška umístění roštu je volitelná, a to 24,5-31,5cm od země. Bočnice je vysoká 43,5cm. Nosnost je 200kg. Úložný prostor není u této postele k dispozici. Středová část postele je zpevněná příčkou a podložená nožkami.

 

Skříně s posuvnými dveřmi jsou oblíbené pro svou jednoduchou manipulaci a jejich otevírání nezasahuje a neomezuje daný prostor. V našem e-shopu naleznete různé varianty šatních skříní, které nabízí praktické a pohodlné prostory pro uložení oděvů. Lamino v bílé barvě, které tvoří korpus skříně, spolu s předními částmi s lakovaným sklem a částečně pískovanými zrcadly, to je skutečně elegantní provedení skříně, které jen tak někde nenajdete. Vnitřní uspořádání skříně je pevně dané. A to jedna šatní tyč vlevo i vpravo a čtyři police na skládané prádlo uprostřed. Nad každou z šatních tyčí vás potěší také jedna široká police. Je tu ale možnost dokoupení polic do částí s šatní tyčí. Nabízí se také přidání zpomalovače zavírání bočních dveří. Všechny doplňky naleznete v souvisejících produktech níže. Tato varianta skříně je doplněná o efektní rám s integrovaným osvětlením 6x LED (A+).

 

Široká komoda Rango v bílé barvě je navržena tak, že díky využitelnému prostoru, který poskytuje 5 prostorných zásuvek, je jedním z prvků s velkou užitnou hodnotou. Horní 2 zásuvky jsou nižší než 3 dole umístěné zásuvky. Na zásuvkách jsou umístěny úchytky z černého plastu, které usnadňují manipulaci. Zásuvky jsou snadno dostupné díky možnosti plného výsuvu. Celá komoda je nesena černými, obdélníkovými nožkami z plastu. Díky svému vzhledu je komoda velmi snadno kombinovatelná s ostatním nábytkem a je nadčasovým kouskem, který snadno umístíte do ložnice, pro organizaci vašeho oblečení. Nemusíte se však bránit umístění například i pod televizi, kde se stane praktickým kouskem pro uložení příslušenství k TV. V neposlední řadě je nutno podotknou, že není třeba se bát použít ji třeba v předsíní, snadno s ní zavládne řád v jakékoli místnosti.

 

Noční stolek Rango v bílé barvě je inovativní model nočního stolku s praktickým designem. Tři pod sebou umístěné zásuvky s plným výsuvem nabízejí dostatek úložného pro věci, které potřebujete mít po ruce. Na zásuvkách jsou umístěny černé plastové úchytky, pro snadnou manipulaci. Celý stolek je posazen na stabilních nožkách z černého plastu. Stolek je funkční součástí ložnice a přispívá k estetice prostředí. Ať už si potřebujete cokoli odložit nebo diskrétně uložit, noční stolek Rango poslouží perfektně. A je jedno jestli jako noční stolek v ložnici nebo jako stolek odkládací v obýváku či předsíni.

 

Ložnice Marat I se skládá z:

Manželská postel 160x200cm Camilla – 193x110x214cm (š, v, h), ložná plocha je 160x200cm.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Marat – 262,5x224x65,5cm (š, v, h).
Široká komoda Rango – 90x95x40cm (š, v, h).
Noční stolek Rango jsou – 45x63x40cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek kolekce Camilla, Marat a Rango najdete níže v souvisejících produktech.