fofr-nabytek.cz

Komoda s 4 kontejnerovými zásuvkami rea amy 17 – buk

Hodně oblíbený produkt Komoda s 4 kontejnerovými zásuvkami rea od značky s dlouholetou historií DRE dostanete zde teď za výhodné peníze! Právě lze objednat jen za 4 247 Kč.
Komoda s 4 kontejnerovými zásuvkami rea amy 17 - buk
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
4 247

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda REA Amy 17 v odstínu buk má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, zásuvky 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Obsahuje 4 kontejnery. Barvu lišt (B (2ks) + H (2ks)) si můžete zvolit v odstínu korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě. Rozměry komody jsou: 90x88x40cm (v,š,h.) Podobné zboží najdete v kategorii Komody do ložnice.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.