fofr-nabytek.cz

Komoda rea ottawa up 5 s výběrem čela – dub canyon

Tento kvalitní a žádaný kus Komoda rea ottawa up 5 s výběrem od výrobce se skvělou pověstí DRE snadno naleznete v naší nabídce za báječnou cenu. Akční ceny již od 6 463 Kč.
Komoda rea ottawa up 5 s výběrem čela - dub canyon
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
6 463

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. 

Komoda Rea Ottawa Up 5 v odstínu dub canyon má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm. Ostatní desky mají tloušťku 16 mm a ABS hranu 0,5 mm. Komoda se skládá ze 4 samostatných zásuvek se sklem a 2 dvířek z nichž druhý šuplík můžete objednat v různých barevných odstínech. Hloubka spodních zásuvek je 40 cm a pohodlně ji díky plnovýsuvu vysunete. U zásuvek je použito kování, které zaručí tichý a hladký chod. Komoda je dostupná v rozměrech 103x130x43 cm (v, š, h.) Obdobné komody naleznete také v kategorii vysoké komody.

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.