fofr-nabytek.cz

Kombinovaná skříň otis – dub/černá

Akční a ve slevě výrobek Kombinovaná skříň otis - od společnosti s předním postavením na trhu MB jednoduše seženete nyní skutečně levně! Cena od 5 935 Kč.
Kombinovaná skříň otis - dub/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
5 935 7 419 Kč Sleva -20%

Kombinovanou skříň Otis můžete umístit do obývacího pokoje, ale i do ložnice či studentského pokoje, jako plnohodnotnou šatní skříň. Disponuje jak uzavřenými policemi, tak i pojízdnými zásuvkami ve spodní části. Díky tomu pojme veškeré oblečení, ale i jiné předměty dle potřeby. Skříň je sladěna do odstínů černé barvy a dekoru dubového dřeva. Tuto kombinaci doplňují úchytky a stylové nožky v rovněž černém provedení. Moderní nadčasový design nastolí v domácnosti vždy příjemnou atmosféru. Univerzální barvy zajistí soulad s většinou sedacích souprav.

 

Nábytek z kolekce Otis je vyroben z oblíbeného lamina o tloušťce 16mm. Elegantní čistý vzhled zajišťují upravené ABS hrany. Oceníte snadnou údržbu a vysokou otěruvzdornost. Čtyři designové kovové nožky zajistí vzdušnost nábytku. Vyvýšení se bude hodit i při úklidu. Díky němu pod skříní třeba jednoduše vytřete podlahu. Nábytek je dodáván v demontu a úchytky jsou stejně jako nohy vyrobeny z pevného kovu.

 

Rozměry kombinované skříně Otis jsou 90x194x50cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Otis naleznete níže v souvisejících produktech.