fofr-nabytek.cz

Dětská postel s psacím stolem moli – bílý lux/žlutá

Vynikající produkt Dětská postel s psacím stolem moli pocházející od značky MB je dostupný zde teď se slevou. Nyní zakoupíte za 13 982 Kč.
Dětská postel s psacím stolem moli - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
13 982 17 477 Kč Sleva -19%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Postel se vyrábí ve dvou barevných provedeních. Postel není možné poskládat v jiné variantě, než je na obrázku, tzn. žebřík je vždy vpravo a stolek vlevo.

 

Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Postel Moli se dodává bez matrace, s roštem (pevná deska). Ložná plocha postele je 90x200cm. K posteli doporučujeme zakoupení matrace Odette 90x200cm, která se doporučuje do dětských a studentských postelí. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Postel Moli je velmi praktickým prvkem dětského pokoje pokud nedisponujete dostatečným prostorem. Její součástí je psací stůl, skříňka, skříň, šuplíky – vše spojené v jeden komplex.

 

Rozměry postele:  105,5 x 115,5 x 205cm (š,v,d)

Rozměry psacího stolu: 95 x 72 x 55cm (š,v,h)

 

 

Při výběru dětského nábytku Moli, zaklikněte požadované barevné provedení : bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá.