fofr-nabytek.cz

Jídelní stůl s rozkládáním brando – bílá / beton

Tento exkluzivní produkt Jídelní stůl s rozkládáním brando - značky BF jednoduše najdete online za báječnou cenu! V akci od 5 603 Kč.
Jídelní stůl s rozkládáním brando - bílá / beton
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
5 603

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v imitaci betonu (šedý), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm. Nábytek má plastové nohy, bez možnosti nastavení výšky.

 

Nabízený jídelní stůl Brando je obdélníkového tvaru a s rozkládáním. Díky jeho dostatečné jídelní ploše může ke stolu usednout 6 osob. Pokud bychom chtěli jídelní stůl rozložit, umístíme do středu stolu přídavnou desku. 

 

Rozměry jídelního stolu Brando ve složeném stavu jsou 90x160x76,5cm (š, h, v), v rozloženém stavu 90x200x76,5cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.