fofr-nabytek.cz

Závěsný věšák z masivu gaia 03-tmavá patina – p029 + p076a

Tento zlevněný produkt Závěsný věšák z masivu gaia 03-tmavá patina od dodavatele zboží SZE seženete na našich stránkách nyní za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 8 152 Kč.
Závěsný věšák z masivu gaia 03-tmavá patina - p029 + p076a
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
8 152

Dřevěný nábytek řady GAIA je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si nábytek zasloužil svými antickými prvky a přírodním vzhledem. 

Efektní věšák z poctivého borovicového dřeva se hodí ho každé předsíně. V této verzi má dvě vrstvy barvy – podkladovou hnědočervenou (P029) a svrchní barvu dle vašeho výběru. DÍKY NÁSLEDNÉMU BROUŠENÍ VYNIKNOU TMAVÉ HRANY a nábytek tímto patinováním získá punc vintage stylu. Hlavní povrchovou barvu si můžete vybrat z mnoha odstínů ekologických barev na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto lavici povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Pro volbu barvy si vhorní části stránky v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

Věšák obsahuje 3 kovové háčky na kabáty. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé. Tento věšák je montovatelný na zeď.

Rozměry věšáku jsou: 195x65x8cm (v,š,h).

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Prosíme, prohlédněte si je. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.