fofr-nabytek.cz

Závěsný věšák s botníkem gaia 04 – barva – p047

Tento kvalitní a žádaný produkt Závěsný věšák s botníkem gaia 04 od skvělé značky SZE máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce za super peníze! Ceny již od 12 347 Kč.
Závěsný věšák s botníkem gaia 04 - barva - p047
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
12 347 13 719 Kč Sleva -10%

Předsíň je v každé domácnosti nezbytnou součástí. Právě tato místnost utváří první dojem všech příchozích návštěv, ať už se jedná o přátele, rodinu či známé. Nábytek GAIA zaujme skvostným rustikálním vzhledem s důrazem kladeným na detaily. Jedná se o ručně vyráběný dřevěný nábytek na zakázku, tím pádem je každý kus originálem. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si kolekce zasloužila svými antickými prvky a přírodním vzhledem. Produkty jsou povrchově upraveny lakováním. Barevná vrstva má výborné krytí a je nanášena na bílý základ. Díky tomu je docíleno jasných barev. Na výběr máte z více než 30 odstínů. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

Obuv si můžete uschovat do čtyř otevřených výklenků. Vrchní deska poté tvoří odkládací prostor či místo na sezení pro maximální komfort při obouvání. Své oblečení můžete zavěsit na šest pevných kovových háčků. V horní části naleznete ještě praktickou poličku, kam budete moci umístit například čepice či šátky, ale také dekorační předměty nebo menší rostlinky. Nábytek je vyroben z kvalitního masivního dřeva z borovice. Tento materiál zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Výrobky jsou dodávány ve smontovaném stavu a jejich velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Naleznete je mezi ostatními fotkami. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

Závěsný věšák s botníkem GAIA 04 se skládá z těchto prvků:

Závěsný věšák GAIA 04 – 148x56x19cm (š, v, h)
Botník GAIA 04 – 138x50x40cm (š, v, h).

Další produkty přírodní kolekce GAIA naleznete níže v souvisejících produktech.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.