fofr-nabytek.cz

Závěsný věšák gaia 04 – barva – p050

Hodně povedený produkt Závěsný věšák gaia 04 - od oblíbené značky se zárukou kvality SZE můžete najít tady a teď opravdu levně! Cenově vychází na 5 335 Kč.
Závěsný věšák gaia 04 - barva - p050
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
5 335

Předsíň je v každé domácnosti nezbytnou součástí. Právě tato místnost utváří první dojem všech příchozích, ať už se jedná o přátele, rodinu či známé. Závěsný věšák GAIA zaujme skvostným rustikálním designem s důrazem kladeným na detaily. Jedná se o ručně vyráběný dřevěný nábytek na zakázku, tím pádem je každý kus originálem.  Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si nábytek zasloužil svými antickými prvky a přírodním vzhledem. Produkt je povrchově upraven lakováním. Barevná vrstva má výborné krytí a je nanášena na bílý základ. Díky tomu je docíleno jasných barev. Na výběr máte z více než 30 odstínů. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento věšák povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

Své oblečení můžete zavěsit na šest pevných kovových háčků. V horní části poté naleznete ještě praktickou poličku, kam budete moci umístit například čepice či šátky, ale také dekorační předměty nebo menší rostlinky. Věšák je vyroben z kvalitního masivního dřeva z borovice. Tento materiál zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a jeho velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Naleznete je mezi ostatními fotkami. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

Rozměry závěsného věšáku GAIA 04 jsou 148x56x19cm (š, v, h).

Další produkty přírodní kolekce GAIA naleznete níže v souvisejících produktech.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.