fofr-nabytek.cz

Závěsná police moli 14 – bílý lux/žlutá

Nejprodávanější kus Závěsná police moli 14 - od společnosti se zárukou kvality MB jednoduše můžete získat aktuálně na webu skutečně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 741 Kč.
Závěsná police moli 14 - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
1 741 2 176 Kč Sleva -19%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen.

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Závěsná police je praktickým prvkem dětského pokoje Moli. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Skříně a dvéřové regály můžete poskládat v pravé i levé variantě.