fofr-nabytek.cz

Vysoká vitrína rea amy 21 – ořech rockpile

Oblíbený a akční výrobek Vysoká vitrína rea amy 21 od této skvělé značky DRE snadno najdete tady teď právě za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 7 018 Kč.
Vysoká vitrína rea amy 21 - ořech rockpile
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
7 018

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Všechny komody i skříňky mají kovové nožičky vysoké 2 cm. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Vitrína REA Amy 21 v odstínu ořech rockpile má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, dvířka 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Skládá se ze 2 zásuvek a skleněných polic. Rozměry komody jsou: 180x45x40cm (v,š,h.) Barvu lišt (B+ H) si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení vitríny je znázorněné na perokresbě. K vitríně si můžete dokoupit LED osvětlení. Podobné zboží najdete v sekci Prosklené vitríny.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.