fofr-nabytek.cz

Výklopný botník brenna – bílá/hnědá

Tento žádaný produkt Výklopný botník brenna - od top značky SZE seženete teď za skvělou cenu! Levně za 14 148 Kč.
Výklopný botník brenna - bílá/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
14 148 15 720 Kč Sleva -10%

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Botník je navíc povrchově upraven lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tento výklopný botník je vyroben ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu.  

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně. Botník poskytuje dvě výklopné přihrádky, rozdělené na dva úložné prostory, pro pohodlné uskladnění bot. Nad nimi je usazena široká zásuvka se dvěma úchytkami. Jednoduše tvarované úchytky jsou z kovu, svým vzhledem podporují jednoduchou linii nábytku Brenna. Zásuvky jsou usazeny na kovových kolejnicích, což zajistí její stabilitu při používání. Tento kousek je nejen skvělým úložným prostorem pro obuv, ale také vhodný například uložení klíčů, či kapesníčků v prostoru horní zásuvky.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry výklopného botníku Brenna jsou 100x110x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.