fofr-nabytek.cz

Válenda rené 90x200cm s úložným prostorem

Hodně prodávaný kousek Válenda rené 90x200cm s od top výrobce PK jde získat tady a teď právě ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 5 687 Kč.
Válenda rené 90x200cm s úložným prostorem
Ověřit dostupnost »
Značka: PK
5 687

Válenda René je celočalouněná postel v moderním designu. Jde o produkt českého výrobce. Lehací plocha válendy je 90x200cm. U válendy je možnost výběru matrací – PUR pěna nebo matrace Standart Plus. Úložný prostor je vyztužený, pod lehací plochou a otevírání je z boční strany. Válendu můžete objednat v různých látkách. Za akční cenu lze vybírat látky z 1. cenové kategorie. Na fotografii je vyobrazena varianta v potahu PE/MF.

 

Parametry postele René:

velký výběr odstínů látek
výběr ze 2 druhů matrací (PUR, Standart)
rozměry postele 90x200cm 
postel s přičalouněnou matrací a deskou
matrace je přičalouněná
rozměry postele: 90x200cm (š,h)
výška ložné plochy cca 38 – 42cm (podle zvolené matrace)
na fotografii je válenda René v látce PE/MF s matrací Standart

 

Pozn. Na fotografii jsou uvedené varianty otevírání lůžka. Do poznámky uveďte požadovanou variantu – pravá nebo levá.

 

TYPY MATRACÍ:

 

Matrace PUR:

výška matrace včetně desky 13 cm
výška lehací plochy cca 38 cm
nosnost matrace 90 kg

 

 

Matrace Standart: 

pružinová matrace
výška matrace včetně desky cca 17 cm
výška lehací plochy cca 42 cm
nosnost matrace 90 kg

 

TYPY DENNÍCH DEK:

 

– Oboustranná denní deka

Rozměry: 260x240cm, složení 100% PES, deka se nesmí bělit, chemicky čistit ani sušit v sušičce, prát lze při 30°C, žehlení  je povoleno. Látku oboustranné deky vybíráte nahoře u produktu.

– Denní deka

Rozměry: 130×225 cm, složení PES + VSs + PAN + BA, deka se nesmí bělit, chemicky čistit, sušit v sušičce, prát ani žehlit, možné je pouze suché šampónování. Látku denní deky taktéž vybíráte nahoře u produktu.

 

 

K POSTELI SI MŮŽETE NAVÍC OBJEDNAT NÁSLEDUJÍCÍ DOPLŇKY:

 

NOČNÍ STOLKY

Od stejného českého výrobce můžete také zakoupit moderní noční stolky s dvířky (TOBY), se zásuvkou a nikou (SEBI) nebo se dvěma zásuvkami (MATY). Otevírání dvířek a zásuvek funguje na principu systému PUSH. Rozměry stolků jsou 60x45x35 cm (v, š, h). Výška odkládací plochy je 48 cm. Noční stolky nabízíme ve variantě: bez osvětlení, s osvětlením. Objednávat je můžete po kliknutí na název nebo obrázek nočního stolku.

​DEKORAČNÍ POLŠTÁŘE

Polštářky jsou dostupné ve třech rozměrech (70×50 cm, 50×50 cm, 60×40 cm) a v různých barevných provedeních. Můžete si je pořídit v látce potahu postele, nebo vybrat z více než 70 látek. Využít je můžete také v obývacím pokoji, jako dekorační polštářky na sedačku. Dekorační polštářky můžete objednávat ZDE.

                    

 

 

 

Z důvodů výroby čalouněné postele na zakázku (variabilita látek, matrací a roštů), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty postele. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.