fofr-nabytek.cz

Úzká skříň policová szy 102b – k13 bělená – atyp

Nejprodávanější produkt Úzká skříň policová szy 102b - od oblíbené značky se zárukou kvality MW jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce trvale výhodně. Nyní pořídíte od 12 219 Kč.
Úzká skříň policová szy 102b - k13 bělená - atyp
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
12 219 18 799 Kč Sleva -35%

TENTO VÝROBEK MÁ ATYPICKÉ ROZMĚRY!

 

Víte, co vašemu oblečení opravdu sluší? Jednoznačně masivní šatník z borového dřeva. Pusťte mezi své šaty vůni přírody. Těšit vás bude nejen úložný prostor, ale také samotná skříň ve venkovském stylu. Luxusní zpracování a jedinečný vzhled zaujmou na první pohled. Kvalitní zpracování a poctivé borové dřevo jsou zárukou dlouhověkosti. Šatní skříň, vyrobená z masivního borového dřeva, je ošetřena přírodním včelím voskem, který ji povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Využití najde nejen v ložnici, ale také v pokojích, halách a předsíních. Obdivovat ji budete dlouhá léta.

 

Téměř dvoumetrová skříň snese časté používání i vysokou zátěž. Má velmi odolnou konstrukci, přitom stojí na dekorativních kulatých nohou. Velmi dekorativní je také frézování dřeva. Úchyty jsou kovové, přičemž kování je ozdobeno uměleckou patinou. Součástí skříně je spodní zásuvka na drobné oblečení a jiné potřeby. Skříň je vyrobena v odstínu bělené borovice.

 

 

Tento venkovský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká, vybavit si tak můžete nejen dokonalou ložnici. Nahlédněte také do kategorie „selské kredence“ a dalších. Rozhodně se nehodí jen do venkovských stavení a chalup, ale nejde své místo i v moderní domácnosti.

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky