fofr-nabytek.cz

Tv skříňka rea amy 19 – navarra

Výjimečný a žádaný produkt Tv skříňka rea amy 19 od společnosti s výborným jménem DRE jednoduše můžete sehnat tady teď právě ve slevě. Právě teď jen za 6 244 Kč.
Tv skříňka rea amy 19 - navarra
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
6 244

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

TV stolek/skříňka REA Amy 19 v odstínu navarra má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, zásuvky 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Skříňka se skládá z 5 zásuvek a 1 výřezu např. pro DVD přehrávač. Stojí na stříbrných nožičkách vysokých 2 cm. Barvu lišt (B (2ks) + D + H (2ks)) si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení skříňky je znázorněné na perokresbě. Rozměry skříňky jsou: 48x150x60cm (v,š,h.) Podobné zboží najdete v kategorii TV komody.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.