fofr-nabytek.cz

Třídveřová komoda artemisia – dub/béžová

Velmi oblíbený výrobek Třídveřová komoda artemisia - od skvělého výrobce JL snadno seženete právě teď v nabídce za výborné peníze! Nyní získáte od 12 915 Kč.
Třídveřová komoda artemisia - dub/béžová
Ověřit dostupnost »
Značka: JL
12 915

V kolekci Artemisia se spojuje jen to nejlepší – materiály nejvyšší kvality, luxusní provedení a nadčasové barvy. Při výrobě bylo zkombinováno lamino v tloušťce 18-25mm a 18mm MDF deska. Kombinace béžové barvy a dubu tobacco je velmi moderní, líbivá a nadčasová. Na nábytku se nachází hliníkové úchytky v odstínu champagne barvy, což naprosto fantasticky dolaďuje celkový vzhled. Nesmíme zapomenout zmínit, že je kolekce opatřena soft close systémem, což zajišťuje pomalé a tiché dovírání zásuvek či dvířek od skříní. Vnitřek skříní, komod a nočního stolku je potažen textilním dekorem, což působí velmi příjemně a vyzdvihuje už tak luxusní vzhled. V kolekci se nachází i doplňky ve formě přídavných čel k posteli či polic.

 

Kombinovaná komoda s 2 zásuvkami a 3 dvířky, kde najdeme 2 police. Velkou výhodou jsou nastavitelné nohy, která poskytnou možnost vyrovnání na nerovném povrchu. Na komodu byl použit matný UV lak v odstínu kašmíru, který se považuje za jeden z nejkvalitnějších a nejmodernějších způsobů úpravy povrchu a je velmi odolný. 

 

Čela zásuvek a horní část v dekoru dubu byly vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm, zbytek konstrukce pak z vysoce kvalitního lamina o tloušťce 18mm. 

 

Rozměry třídveřové komody Artemisia jsou 176x86x45cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Artemisia naleznete níže v souvisejících produktech.