fofr-nabytek.cz

Televizní stolek s osvětlením alaric – bílá/dub černý

Tento žádaný produkt Televizní stolek s osvětlením od top výrobce FI můžete pořídit u nás právě výhodně! V současnosti za 5 412 Kč.
Televizní stolek s osvětlením alaric - bílá/dub černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
5 412

Dáváte přednost televiznímu stolku před obývací stěnou? Pak by vás mohl zaujmout televizní stolek Alaric, který se stane nedílnou součástí obývacího pokoje. Čisté linie a elegantní tvary stolku vyzdvihuje kontrastní spojení bílé barvy s dekorem dubu černého. Čelní plocha dvířek je v lesku, přičemž ostatní části stolku jsou matné. Televizní stolek také disponuje nemalým úložným prostorem v podobě širokých dvířek a odkládacím otevřeným prostorem pod horní deskou. Do odkládacího prostoru můžete odložit herní konzole, přehrávače a ostatní techniku. Dvířka naopak poslouží k uschování věcí před nánosem prachu.

 

Horní deska stolku najde využití jako stojan pod televizi. V případě umístění televize na zeď nad stolkem si umíme desku představit na vystavení dekorací nebo rodinných fotografií. Výrobním materiálem je lamino o tloušťce 16 a 25mm, jehož předností je nenáročná údržba a mechanická odolnost. Čílko dvířek je vyrobeno z MDF a potaženo fólií, díky které jsou dvířka v lesku. Stolek je posílen ABS a HDF 3mm. Tloušťka skleněné police je 6mm. Rozměry televizního stolku Alaric jsou 170×41,5×46,5cm (š, h, v). Součástí stolku je osvětlení police, které zejména ve večerních hodinách rozzáří polici a vyzdvihne vystavené kousky. 

 

Televizní stolek Alaric v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.