fofr-nabytek.cz

Šatní skříň s posuvnými dveřmi debby 165 – dub artisan

Kvalitní a oblíbený produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi debby 165 - od společnosti s předním postavením na trhu FI jednoduše naleznete aktuálně na webu napořád výhodně! Momentálně k dispozici za 12 572 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi debby 165 - dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
12 572

Kolekci šatních skříní Debby si oblíbíte zejména pro její praktické provedení. Díky posuvným dveřím můžete tyto skříně umístit do prostoru, kde je problém s klasickým otevíráním. Z kolekce Debby můžete objednat skříně různých šířek a odstínů, se zrcadlem nebo bez zrcadla. Nabízená skříň Debby je vyrobená z lamina tloušťky 16mm, v dekoru dřeva dub artisan a šířky 166cm. Díky vnitřnímu prostoru, který je rozdělený na policovou část a prostor s horní policí a tyčí na šaty, můžete do skříně umístit jak velké kabáty, bundy, košile, tak drobné oblečení a jiné doplňky. Čílka posuvných dveří mají dělící pruhy, které dávají skříni osobitý vzhled. Pokud by jste potřebovali jiný rozměr skříně nebo jiný odstín a zrcadlo, nabízíme Vám i tyto varianty.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete vše z kolekce Debby. Do ložnice nebo předsíně jsou skříně s posuvnými dveřmi Debby výbornou volbou.