fofr-nabytek.cz

Šatní skříň rea teeny – wenge

Velmi žádaný výrobek Šatní skříň rea teeny od našeho předního výrobce DRE snadno můžete najít zrovna dnes ve výhodné akci. Právě nyní za 10 830 Kč.
Šatní skříň rea teeny - wenge
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
10 830

Věci se stále hromadí a úložného prostoru ubývá. Zřejmě nám dáte za pravdu, když řekneme, že s nedostatkem úložných prostor se někdy potýkala většina domácností. Mít dostatek úložných prostor je hlavním kritériem spokojeného bydlení. Šatní skříň REA Teeny poskytne prakticky členěný úložný prostor v podobě tří zásuvek, polic a šatní tyče. Zásuvky jsou vybaveny kuličkovým plnovýsuvem a spolu s dvířky mají nerezové úchytky. Montáž úchytky je směrem nahoru, čímž poslouží zároveň jako věšák na batoh či oblečení. Skříň nabízí možnost výběru dezénu jednotlivých čílek zásuvek. Díky rozmanité možnosti výběru barev se bude skříň vyjímat v pokoji pro holku i kluka. Součástí skříně jsou rektifikační nožky.

 

V nabídce je skříň pouze v provedení se zásuvkami na pravé straně, není možné objednat zrcadlové provedení. Skříň REA Teeny je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16mm a opatřena ABS hranami o tloušťce 0,5mm a 2mm. Rozměry šatní skříně jsou 80x60x190cm (š, h, v). Skříň je dostupná v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.