fofr-nabytek.cz

Rtv stolek s osvětlením l attention 12lb – bílý/dub sonoma/bílý lesk

Často hledaný kus Rtv stolek s osvětlením l attention 12lb s pečetí kvality od značky FO snadno seženete zrovna za nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 7 746 Kč.
Rtv stolek s osvětlením l attention 12lb - bílý/dub sonoma/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
7 746

Představujeme vám velmi efektní nábytek – program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Svým designem se řadí mezi moderní, nadčasové sestavy, které vyniknout především ve větších prostorech. RTV stolek Attention je vyroben v odstínu bílý dub sonoma/bílý lesk. Čelní plochy jednotlivých dílů jsou vyrobeny  v kombinaci dřevotřískové desky a MDF materiálu v bílém lesku. Součástí televizního stolku jsou dvířka, šuplík a přihrádky na umístění ovladačů nebo jiných tv doplňků. Vnitřky vitrín, komod a úchyty jsou vyrobeny v odstínu dub sonoma. Velmi efektním prvkem jednotlivých dílů je jejich podsvícení ve spodní části. Praktické je také zaoblení hran nábytku.

 

Kolekce Attention je variabilním programem, tzn. že jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a poskládat tak sestavu podle vašich představ. Sestava Attention nabízí dva typy televizních stolků. 

 

V souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Attention a jejich rozměry.