fofr-nabytek.cz

Obývací stěna jonas – beton/bílá

Zlevněný produkt Obývací stěna jonas - od značky s dlouholetou historií FI naleznete zde teď opravdu levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 833 Kč.
Obývací stěna jonas - beton/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
5 833

Obývací stěny získávají čím dál více na oblibě. Již je pryč doby kdy obývací stěna zabírala skutečně celou stranu obývacího pokoje. Dneska se jedná spíše o designové, ale zároveň funkční prvky, které se stávají středobodem obývacího pokoje. Výjimkou není ani obývací stěna Jonas. Nejen, že do otevřených polic můžete vystavovat na odiv své oblíbené dekorace, knihy, rámečky s fotografiemi či květinové dekorace, ale zároveň zde naleznete prostor pro uložení audiovizuálních zařízení, herních konzolí či hudebních přehrávačů.

 

Dominantní místo je zde vyhraněné televizi, která zde bude skvěle vypadat jak stojící, tak pověšená na stěně. Uzavíratelná přihrádka v bílém provedení se vám bude dobře otvírat pomocí štíhlých šedých úchytek. Dvířka jsou výklopná a skrývají dva oddělené prostory. V každém z nich pak nalezneme na zadní straně otvor pro pohodlné vedení elektrických kabelů. Materiál z kterého je stěna vyrobená je moderní lamino, jehož hlavní předností je snadná údržba a dobrá odolnost.

 

Rozměry obývací stěny Jonas jsou 170,5×170,5×41,5cm (š, v, h) 

 

Další typy obývacích stěn a ostatní související produkty naleznete v seznamu níže.