fofr-nabytek.cz

Nízký botník brenna – bílá/hnědá

Tento designový produkt Nízký botník brenna - od dodavatele se skvělou pověstí SZE jednoduše můžete získat v naší nabídce ve slevě! Nabídky od 6 688 Kč.
Nízký botník brenna - bílá/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
6 688 7 431 Kč Sleva -9%

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Botník je navíc povrchově upraven lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tento nízký botník je vyroben ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu. 

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně. Botník poskytuje dvě otevřené přihrádky pro pohodlné uskladnění bot. Zadní stěna úložného prostoru je tvořena deskami, což vytváří designově zajímavou plochu. Tento kousek je nejen úložným prostorem, ale i skvělým pomocníkem. Umístění ve vstupní hale oceníte zejména při zouvání obuvi.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry nízkého botníku Brenna jsou 100x40x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.