fofr-nabytek.cz

Masivní noční stolek skn 12 – k02 – tmavý vosk

Diskontní výrobek Masivní noční stolek skn 12 - od skvělého a známého výrobce MW můžete najít u nás teď za nejnižší cenu. Produkt koupíte teď u nás za 4 085 Kč.
Masivní noční stolek skn 12 - k02 - tmavý vosk
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
4 085

Poctivá práce, pravé dřevo a vůně včelího vosku: Nechejte na sebe dýchnout  masivní nábytek z borovice. Těšit vás bude dlouhá léta! Dřevěná komoda je přitom nejen luxusním bytovým doplňkem, ale také poskytuje mnoho úložného prostoru v rozmanitých přihrádkách. Praktickým prvkem jsou také velmi kovové úchyty. Dna zásuvek jsou vyrobena z barevné překližky. 

Nábytek z masivu nabízíme v několika odstínech moření. Ošetřený je pravým včelím voskem, což z něj dělá luxusní ekologický nábytek. Navíc můžete zvolit také preferovaný druhý odstín, který se použije na horní desku nábytku. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii.

 

Noční stolek je umístěn na masivních kónických nohách, které upevňují jeho skandinávský vzhled. Úložný prostor tvoří 2 zásuvky s kovovými rukojeťmi v černé barvě.Rukojeti jsou lakované práškovou černou barvou.

 

I tento nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká –  prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. Dále pak můžete a nemusíte zvolit jinou barvu horní desky v poli ,,Moření horní desky“.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.