fofr-nabytek.cz

Malá tv skříňka rea amy 20 – graphite

Unikátní a žádaný produkt Malá tv skříňka rea amy od našeho známého výrobce DRE lze koupit tady teď za super cenu. Nabídka již od 3 194 Kč.
Malá tv skříňka rea amy 20 - graphite
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
3 194

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

TV stolek/skříňka REA Amy 20 v odstínu graphite má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, zásuvky 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Skříňka se skládá ze zásuvky a výřezu např. pro DVD přehrávač. Stojí na stříbrných nožičkách vysokých 2 cm. Barvu lišty (E) si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení skříňky je znázorněné na perokresbě. Rozměry skříňky jsou: 48x90x60cm (v,š,h.) Podobné zboží najdete v kategorii TV komody.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.